Spitzen gevorderd - volwassenen - 18.15-19.00 uur (vrijdag)

Spitzen gevorderd - volwassenen - 18.15-19.00 uur (vrijdag)

Informatie over Spitzen gevorderd - volwassenen - 18.15-19.00 uur (vrijdag)
Spitzen zijn balletschoenen met een harde neus, waardoor het mogelijk is om op je tenen te dansen. Helaas is het dansen op spitzen niet voor iedereen weggelegd. Alleen in overleg met de docente is instromen in de spitzenles mogelijk. De docente beoordeelt of de fysieke mogelijkheden, lichaamsbeheersing en het danstechnische niveau van de betreffende leerling voldoende zijn om de spitzenles te kunnen volgen. Voorwaarde: Alle leerlingen die graag op spitzen willen dansen moeten naast de spitzenles minimaal één andere les klassiek ballet per week volgen.
Jacqueline
Vrijdag van 18.15-19.00
Studio 1
Gevorderd
Tieners en volwassenen
€30,50

Kledingvoorschriften

Zwart balletpak, licht roze balletmaillot, spitzen

Lijkt jou het leuk om bij deze les een proefles te komen doen?

Deze dansers gingen je voor:

Jaqueline is een zeer gedreven en vakkundige docent en danseres. Geeft een duidelijke uitleg van de oefening en geeft goede correcties per individu. Eindelijk weer een docent waar je hard voor wilt werken en waar de les voor bij vliegt!
De les is uitdagend, maar het niveau is zeer passend en de oefeningen zijn goed aangepast op ons kunnen. Een hele goede en leuke docent.